Komplexní kampaně

Co zahrnuje komplexní kampaň:

Na začátku si s Vámi sedneme a rozebereme Vaše marketingové cíle a čeho vlastně chcete kampaní dosáhnout. Takže si Vás poslechneme a vyptáme se na doplňující informace. A když už jsme v obraze, daný cíl nebo více cílů přijmeme nebo s Vámi upravíme.

Potom jsme na řadě my. Je-li potřeba, zjistíme si další informace (z internetu, ze statistik, z průzkumů...) a připravíme návrh na dosažení cíle. A když návrh klientovi představíme a přesvědčíme jej, že to bude fungovat a investované prostředky se vrátí.

A konečně se pracuje! Připravíme grafiku, objednáme média, chystáme event, lepíme, stavíme... Také trošku adrenalinu je potřeba, jestli lidé příjdou na event, jestli zákazníci příjdou do prodejny, nakoupí atd.

Na závěr jsme rádi, když s klientem můžeme kampaň vyhodnotit, on se pochlubí dosaženými výsledky a chce s námi spolupracovat i nadále.

Komplexní kampaně nemusí být jen velké akce s velikými rozpočty. Rádi vzpomínáme i na malé a povedené kampaně: 

  • Kampaň pro bytové družstvo SBD ROZBOJ – „40. let od založení“ (celoroční kampaň s úpravou loga, výroční obálky a razítka, reklamní předměty a dárečky klientům a vyvrcholení eventem v divadle v Prostějovském Národním domě).
  • Kampaň pro Studio IN (kadeřnické a kosmetické studio) – vytvoření názvu, loga, označení provozovny, další tiskové materiály, inzerce...
  • Kampaň pro Vinotéku "Svět vína" – tvorba loga, výloha, tiskové materiály
  • Hotel Sněženka

 

Politické kampaně:

Komplexní kampaň pro politika je nejlepší pro konkrétní osobu, která kandiduje pod svým jménem za sebe nebo i politickou stranu. Zde můžeme plně realizovat vlastní nápady a minimálně nás omezují celostátní stranické manuály a aparáty. Realizovali jsme kampaně v posledních třech volebních obdobích v senátním obvodu č. 62 (Prostějov) a vždy se náš klient stal senátorem.

  • r. 2000 kampaň pro Roberta Koláře – senátor v období 2000 - 2006 (tehdy porazil tehdejšího senátora a ministra zahraničních věcí p. Kavana i starostu města Prostějova p. Tesaře a další 3 kandidáty)
  • r. 2006 kampaň pro Boženu Sekaninovou – senátorka v období 2006 - 2012
  • r. 2012 kampaň pro Boženu Sekaninovou – současná senátorka na období 2012 - 2018 (obhajovat je těžší než kandidovat poprvé, ale i toto není neřešitelné...)