Tiskové služby

Prioritou pro naši agenturu je v rámci spolupráce s  širokým spektrem dodavatelů nabídnout zákazníkovi kompletní řešení počínaje navržením finální podoby jeho tiskoviny, reklamního poutače či jiného produktu přes grafické zpracování, zajištění výroby až po dokončující zpracování, instalaci atd. 

 

 OFSETOVÝ TISK:

Ofsetový tisk představuje klasickou metodou tisku pro většinu tiskovin. Umožňuje jednostranný i oboustranný tisk. Jednobarevný i plnobarevný tisk metodou CMYK, případně může být ofsetový tisk doplněn o další tiskové barvy dle vzorníku Pantone. Nabízí také personifikaci/číslování tiskovin. Tato tisková technologie je vhodná pro větší náklady, od stovek až tisíců kusů až po vysoko nákladový tisk (prakticky neomezené množství). Velkou výhodou ofsetového tisku při větších nákladech je nízká cena za kus.

Tyto tiskoviny je možné dále knihařsky zpracovat (falcování, rylování, perforace, číslování, šitá vazba, lepená vazba), nebo povrchově upravit (plošný i parciální lak, lesklé i matné laminování).

 

Mezi ofsetové tiskoviny se řadí např.:

 • vizitky, reklamní karty, pohlednice
 • záložky, visačky, dopisní obálky
 • letáky, plakáty, firemní papír
 • katalogy, knihy, bloky aj.

 

 

DIGITÁLNÍ TISK:

Dostupná tisková technologie, která umožňuje tisk již od 1 kusu. Digitální tisk je technologie přímého tisku z počítačového softwaru. Na rozdíl od nepřímých tiskových technik, jako např. ofsetový tisk, hlubotisk nebo třeba i sítotisk u digitálního tisku odpadají náklady na předtiskovou přípravu, tudíž je rentabilní pro nízké náklady. V dnešní době lze digitálně potisknout jakýkoliv materiál (papíry, pvc samolepky, různé druhy textilií, PVC bannery, deskové materiály aj.) a proto nachází využití  u velkoformátových tiskáren.

Jeho smyslem je tedy využití jak u nízkonákladových jednoduchých tiskovin (vizitky, letáky, plakáty, pozvánky, kalendáře, brožury …) tak u výroby reklamních polepů, poutačů, etiket a specializovaných produktů reklamního průmyslu.

 

VELKOPLOŠNÝ TISK:

Velkoplošný (velkoformátový) tisk umožňuje tisknout na různorodé materiály a v nadstandardních rozměrech. V dnešní době je nejvyužívanější formou reklamy, která oslovuje široké rozpětí osob. Například ať už jako bigboard na dálnici nebo PVC banner na zdi budovy či autobus polepený zajímavě zpracovanou reklamou.

Spolupracujeme s dodavateli, kteří jsou na trhu již řadu let a investují značné prostředky do modernizace výrobní technologie, proto můžeme nabídnout svým klientům kvalitní materiály a kvalitní zpracování. UV digitální tisk exteriér v rozlišení 1440 dpi zajistí Vaší reklamě vysokou kvalitu tisku a dlouhodobou stálobarevnost v exteriéru. Samozřejmostí v dnešní době je konečná povrchová úprava (např.: laminace pružných materiálů, ohýbání či tvarový ořez deskových materiálů aj.), která zajistí kompletní finální podobu vaší reklamy.

 

Nejčastější produkty typické pro velkoplošný tisk:

billboardový papír, citilight papír, fotopapír, karton, zvlněná lepenka aj.:

 • polepy velkoplošných reklamních poutačů
 • reklamní materiál při různých příležitostech – společenské, výstavní, předváděcí akce aj.
 • P.O.S. a P.O.P. materiály pro podporu nákupu a prodeje (plakáty, tapety, kartonové stojany a poutače aj.)

 

PVC bannery, MESH síťoviny, různé druhy textilií: 

 • reklamní poutače, reklamní plochy na budovách a plotech
 • nástěnné či samostatně stojící prezentační systémy v interiérech

 

PVC samolepící fólie, okenní perforované fólie, lité fólie aj.: 

 • polepy velkoplošných reklamních poutačů
 • polep dopravních prostředků
 • polep výloh a interiérů prodejen, branding produktů aj.

 

PVC desky, KAPPA desky, speciální plasty a sklo: 

 • reklamní cedule pro venkovní a vnitřní využití – přímý potisk nebo jako podklad pro polep samolepkou
 • prezentační systémy (výstavní, společenské, předváděcí aj.)
 • P.O.S. a P.O.P. materiály pro podporu nákupu a prodeje (podlahové reklamní poutače, závěsné upoutávky, stojany, displeje aj.)

 

 

Velkoplošný UV tisk

- vlastní technologie UV digitálního tisku - speciální tiskové stroje : Shark, Gemini, Octopus a Manta - vysoká produkční rychlost – až 2.000 m2 denně - 3-letá stálobarevnost potisku v exteriéru - možnost potisknout pružné, deskové i speciální materiály - standardní nebo tvarový ořez materiálů, variabilní zpracování - pružné materiály : billboard a CLV papír, PVC folie, Banner, Mesh - deskové materiály : pěněné i tvrzené PVC, plexisklo, karton-lepenka - atypické materiály : MDF desky, dřevo, sklo, keramika .. a další

Velkoplošný sublimační tisk

- fotorealistická tisková produkce - skvělé uplatnění v interiéru i exteriéru - neznatelný tisk na omak - extrémní odolnost vůči otěru a chemickým látkám - nízká hmotnost a vysoká pevnost používaných materiálů - naprosto ostré linie a hrany tisku, spojité polotóny bez rastrů - brilantní podání barev díky optickým vlastnostem polymerů - bez světelných odlesků - produkty lze prát i chemicky čistit - zdravotní a ekologická nezávadnost - speciální povrchové i hloubkové úpravy materiálů - vodo-odpudivé, vodo-nepropustné, nešpinivé, nehořlavé ...


<< zpět <<