Venkovní reklama

Billboardy, Bigboardy, Štíty, Mobilní panely (MBO), City –lighty, Otočné hodiny, Mostní konstrukce, Navigační systémy na sloupech veřejného osvětlení (SVO), Informačně-navigační systémy (INS), Malba na fasády, Streetboardy, Mobilboardy, Segwae, Rikšy ...

  • venkovní reklamu nepřehlédnete, nepřeskočíte ani nevypnete
  • působí vždy, podvědomě, ve dne i v noci
  • je přímým a opakovaným kontaktem s mnohonásobným počtem shlédnutí
  • lze ji využívat na celostátní i lokální úrovni, umožňuje přesný zásah cílové skupiny

Nabízíme pronájem vlastních médií i zajištění pronájmu.

 

Billboardy – jsou nejrozšířenější reklamní média venkovní reklamy, ideální pro speciální nabídky, promoakce a naváděcí systémy, rozměr plakátovací plochy je 5,1 x 2,4 metru

Bigboardy- reklamní panely o rozměru plakátovací plochy 9,6 x 3,6 metru

Pronajímáme vlastní panely v našem regionu a zároveň spolupracujeme s většinou billboardových společností působících v ČR a díky letité spolupráci vám můžeme nabídnout kvalitní plochy za výhodné ceny téměř kdekoliv.

 

Reklamní štíty

- velké a nepřehlédnutelné plochy na štítech domů jsou vhodné pro dlouhodobou reklamu a jsou funkčním řešením tam, kde není dostatečné pokrytí billboardovými plochami

- zajistíme pro vás pronájem, vyřízení povolení k umístění reklamního zařízení, výrobu i instalaci reklamního banneru

- tato forma reklamy je často využívaná jako navigace či jako image reklama v centrech měst

 

Mobilní panely (MBO) – jsou reklamní plochy o rozměru 2x1 metr, oboustranně využitelné. Lze je umístit na veřejná prostranství, pěší zóny, centra měst a místa s vysokou frekvencí provozu nejen vozidel, ale i pěších.
Mobilní plochy jsou vhodné zejména pro jednorázové a krátkodobé kampaně. Ideální jsou pro otvírací kampaně, pro časově omezené nabídky služeb a zboží, pro kulturní a sportovní akce, pro společenské akce nebo i pro politické kampaně.

 

City – light vitríny – jsou prosvětlené reklamní plochy, které mají jednotný formát 120x180 cm a jsou umísťovány na nejfrekventovanější místa v centrech měst, na zastávkách MHD, u parkovišť, na pěších zónách s vysokou frekvencí chodců a v blízkosti hypermarketů. Jejich účinnost je násobena celodenní viditelností.


 

Městský mobiliář - sami provozujeme v Prostějově veřejné hodiny s reklamními plochami.

Zajistíme Vám umístění reklamy ale i ve většině měst v ČR na různých prvcích městského mobiliáře, jako jsou hodiny, lavičky, zábradlí ... .

 

Reklamy na mostních konstrukcích - zatím ještě stále je možné v ČR využívat pro umístění reklamy mosty nad dálnicemi a rychlostními komunikace. Našim klientům aktuálně poskytujeme reklamy na rychlostní komunikaci R46 i na dálnici D1. Veškeré technické informace i cenové podmínky Vám rádi poskytneme pro konkrétní komunikaci nebo dálnici.

 

 

Navigační systémy

Mají nejčastěji rozměr reklamní plochy panelu je 70 x 100 cm. Jejich umístění zpravidla podléhá schválení odboru dopravy nebo DI Policie ČR. Panely mohou být jednostranné i oboustranné.

Rádi Vám zpracujeme nejen návrh takovéto navigace, ale vytipujeme vhodné plochy, vyřídíme případná potřebná povolení a můžeme i navrhnout grafické zpracování. 

Jsou navigace formou dopravního značení na samostatných sloupcích. My používáme panely o rozměru 130 x 30 cm, kde jsou informace vyvedené v černém textu na žlutém pozadí a toto je doplněno o barevné logo na bílém pozadí v ploše 30 x 30 cm.


 

Malba na fasády

Tento typ venkovní reklamy je v současné době již velmi málo využíván, protože jej vytlačila možnost umístit na fasádu domu reklamní plachtu. Instalace reklamní plachty, včetně jejího zhotovení je výrazně levnější řešení venkovní reklamy a má řadu dalších výhod (snadná údržba, možnost výměny atd.).

V současné době malbu realizujeme především v interiérech firem, v restauracích, recepcích ale i v kancelářích, kde dotváří celkovou koncepci a netradiční design.

 

Mobilní reklamy

Reklamní plochy nemusejí být jen statické, ale i mobilní. Pohybují se po předem zadaném prostoru a vyhledávají cílové skupiny pro svoje reklamní sdělení.

Uvedeme Vám některé, které přímo u nás nabízíme:

Ve spolupráci s agenturou RidingBoard nabízíme možnost reklamy na billboardu, který je umístěný na reklamním vozidle Mercedes Benz a vy si zadáte kdy a kde se má toto vozidlo pohybovat. Reklama je samozřejmě nasvětlená, nazvučená a klient si její pohyb kontroluje prostřednictvím GPS. Agentura RidingBoard vlastní řadu těchto reklamních vozidel a pro kampaně na Moravě je parkuje u nás a my zajišťujeme veškerý servis.

Nevyhovuje Vám reklamní vozidlo s billboardem cenou nebo možnostmi použití? Zkuste reklamní rikšu. Zastupujeme agenturu Rikša word, která nabízí tato typicky asijská vozítka pro reklamní účely. Vaše reklama bude blíže lidem, dostanete se do pěších zón, na náměstí apod. Vyzkoušejte Mrkající

Chcete netradiční reklamu v ulicích, ale i na pěších zónách, náměstích apod.? Zkuste segway! Nabízíme je nejen jako reklamní médium, ale i pro Vaše akce a eventy.

Mobilní reklama nemusí využívat jen všechna možná vozidla, vozítka a přibližovadla. Může jen tak normálně chodit.

Máme partu šikovných studentů, kteří mohou kdykoliv a kdekoliv nosit Vaši reklamu na multimediálním reklamním panelu o rozměru 62 x 151 cm s prosvětlenou reklamní plochou vzadu i vepředu nad hlavou.


<< zpět <<